top of page
After shopping

בשיעבוד הנכס

לכל מטרה

משכנתא

משכנתא לכל מטרה - כלי כלכלי שחשוב להכיר!

משכנתא לכל מטרה - כלי כלכלי שחשוב להכיר!

כבר שנים שלא נסעתם ביחד לטיול בחו"ל; המטבח מיושן ולא נוח, המשפחה גדלה והגיע הזמן להתפנק במטבח חדש; אירוע משפחתי משמעותי כמו חתונה, ברית או בר מצווה בפתח ואתם שוקלים לחגוג הפעם בגדול. כל אלה, ועוד רבות, הן סיבות נפוצות לנטילת הלוואה לכל מטרה, בניגוד להלוואת משכנתא המשמשת לרכישת נכס או להלוואות ייחודיות לרכישת רכב וכדומה.

מה שלא רבים יודעים הוא שניתן לקחת הלוואת משכנתא לכל מטרה – ובהתאמה נכונה, תוכלו לקבל הצעות אטרקטיביות בריבית מופחתת למשכנתא שאינה למימון רכישת דירה או בית, ולהשיג החזרים נוחים.
אם אין לכם את הזמן, הידע או האנרגיה הנדרשת על מנת להבטיח שהמשכנתא שתבחרו תהיה נכונה כלכלית ויעילה עבורכם – אל תקבלו החלטה על הלוואה לכל מטרה, או כל הלוואה אחרת, בלי ייעוץ מקצועי. צוות המומחים של מיקוד משכנתאות כאן עבורכם, וישמח להציג בפניכם נתונים ממוקדים שיקלו על ההחלטה. והעלות? על בסיס הצלחה בלבד.

מי מציע משכנתא לכל מטרה?

בניגוד להלוואה לכל מטרה שהיא בדרך כלל הלוואה בסכומים מוגבלים (בדרך כלל עד 80,000 ₪), הניתנת לתקופות קצרות (בדרך כלל עד חמש שנים) מטעם כל הבנקים ומטעם גופי מימון חוץ בנקאיים, כמו למשל חברות האשראי – משכנתא שתשמש אתכם לכל מטרה יכולה לאפשר לכם סכומים גבוהים יותר, תנאים נוחים יותר וריבית נמוכה יותר. 
בשל השימוש בנכס כעירבון, הסכום שתוכלו ללוות יהיה גבוה הרבה יותר מזה שתוכלו לקבל בכל הלוואה אחרת, ואתם תוכלו להשתמש במשכנתא החדשה לכיסוי חובות מהלוואות אחרות, להקטנת גובה התשלומים החודשיים המצטברים, למימון פרויקטים נוספים, לסגירת האוברדראפט בבנק – ועוד רבים. 

סורבתם ע"י הבנק? מעוניינים בהלוואה מעל 200 אלף ש"ח? לבדיקת זכאות בנוגע למשכנתא לכל מטרה, התקשרו אלינו עכשיו 050-7407400, או הקליקו והשאירו פרטיכם, ונחזור אליכם! ייעוץ ראשוני חינם!

מי מציע משכנתא לכל מטרה?
כמה עולה לנו הלוואת משכנתא לכל מטרה?

כמה עולה לנו הלוואת משכנתא לכל מטרה?

הנתון הבסיסי שחשוב לדעת הוא שרוב הלוואות המשכנתא ניתנות בריבית נמוכה מהריבית שאתם משלמים על משיכת היתר או על הלוואות אחרות שלכם. וזה אומר, שלפעמים כלכלי יותר ליטול הלוואת משכנתא לכיסוי המינוס בבנק – אבל חשוב לבצע תהליך של הבראה לצד נטילת ההלוואה, שיבטיח שלא תיכנסו שוב למינוס ואז תמצאו את עצמכם גם עם מינוס וגם עם הלוואה שנוגסת בהכנסה הפנויה שלכם.

הריביות של הלוואות לכל מטרה משתנות, והן מושפעות גם מסכום ההלוואה הכולל וגם מתקופת הזמן של ההלוואה: ככל שהסכום נמוך והתקופה קצרה, הריבית על ההלוואה תהיה נמוכה יותר. על אף שהלוואה לכל מטרה בדרך כלל מאושרת והכספים מוזרמים לחשבון שלכם בתהליך מהיר, צבעוני ונטול בירוקרטיות – מומלץ בחום לקחת את הזמן לבצע השוואת נתונים מול הבנקים והגופים החוץ בנקאיים השונים שיכולים לספק לכם את ההלוואה שאתם מבקשים לקחת. לפעמים, בדיקה מקצועית עשויה לחסוך לכם אלפי שקלים בתשלומי הריבית בכל שנה.

משכנתא לכל מטרה – הדרך שלכם מתחילה כאן

על מנת לוודא שאתם בוחרים המשכנתא שמתאימה לצרכים שלכם, שההחזרים שלה לא יכבידו מידי על ניהול התקציב של משק הבית ושתקופת ההלוואה היא מיטבית מבחינת גובה ההחזרים לצד עלות ההלוואה הכוללת – כדאי שתיעזרו באיש מקצוע, שעוסק באופן קבוע בליווי כלכלי ופיננסי ומכיר את הגופים הבנקאיים והחוץ בנקאיים שיכולים לספק לכם את ההלוואה שאתם מחפשים. ליווי כזה יאפשר לכם איסוף הצעות ובחירת ההצעה הזולה והמתאימה לכם ביותר, וכל זה – בלי לבזבז זמן יקר בניסיון לדלות את הפרטים החשובים, בטלפונים ובפגישות, ובלי לנסות להבין מה מצבכם האובייקטיבי מתוך מידע שניתן לכם על ידי אנשי שיווק סובייקטיביים שמנסים "למכור" לכם מוצרים פיננסיים.

משכנתא לכל מטרה – הדרך שלכם מתחילה כאן
המטרה שלנו - החיסכון שלכם

המטרה שלנו - החיסכון שלכם

זה בדיוק השירות שאנחנו במיקוד משכנתאות מציעים לכם. היכרות רבת שנים ומומחיות בתחום תכנון הלוואות מאפשרים לנו להציע לכם ליווי מקצועי, חד ומדוייק שיאפשר לכם לבחור את המשכנתא הכי יעילה עבורכם, בתנאים משופרים ותוך חיסכון ניכר של כספים לאורך חיי ההלוואה שלכם.


פנו אלינו עוד היום, ונשמח לבדוק ביחד את האפשרות לחסוך בניהול יעיל של ההלוואה החדשה שלכם כמו גם בתכנון מחדש של המשכנתא וההלוואות הקיימות.

סורבתם ע"י הבנק? מעוניינים בהלוואה מעל 200 אלף ש"ח? לבדיקת זכאות בנוגע למשכנתא לכל מטרה, התקשרו אלינו עכשיו 050-7407400, או הקליקו והשאירו פרטיכם, ונחזור אליכם! ייעוץ ראשוני חינם!

צור קשר בפוטר של הלוואה לכל מטרה
bottom of page