top of page
Happy Family

כלכלת משפחה

כלכלת המשפחה – הרווחה הכלכלית נמצאת במרחק טלפון אחד בלבד

כלכלת המשפחה – הרווחה הכלכלית נמצאת במרחק טלפון אחד בלבד

בישראל, ההכנסה למשק בית בעשירון הרביעי היא של עד 12,104 ₪ בחודש נטו – ובהכנסה כזו, ההוצאה הממוצעת היא 11,138 ₪ וזה אומר שאתם נשארים עם פחות מ – 1,000 ₪ ביד בסוף כל חודש. בהתחשב בעובדה שההכנסה החציונית בישראל עומדת על פחות מ – 8,000 ₪ ברוטו, מה שאומר פחות מ – 6,000 ₪ נטו: אנחנו מגלים שקשה לגמור את החודש בפלוס. אנחנו מתפתים לקחת הלוואות שיאפשרו רגע של הקלה, הגשמה של חלום או סגירת של המינוס שמביא את הפקידה בבנק להתקשר אלינו שוב ושוב – והמעגל שאנחנו לכודים בו לא רק ממשיך אלא אף מקשה עלינו יותר להשתחרר ממנו, עם החזרים של הלוואה חדשה שמקטינים את ההכנסה הפנויה.

זה לא חייב להיות ככה – אתם יכולים לחיות ברווחה

התנהלות כלכלית היא נושא שדורש ידע, סבלנות ומעקב תכוף. רווחה כלכלית, במיוחד כשההכנסות לא מאפשרות הרבה גמישות בניהול ההוצאות – היא מלאכת מחשבת, אבל היא לא בלתי אפשרית!

ניהול נכון של ההכנסות וההוצאות שלכם יכול לעשות שינוי גדול:

  • להפחית את צבירת החובות וה"צמיחה" של האוברדראפט שלכם עם כל חודש שעובר

  • לעזור לכם לייצר סדר עדיפויות ולהוציא על מה שחשוב באמת או על מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם

  • להגדיל את ההכנסה הפנויה על ידי צמצום הוצאות כמו תשלומים גבוהים על הלוואות עבר שנטלתם

  • לתת לכם כלים להתנהלות פיננסית נכונה – מעתה ולתמיד

צוות היועצים המקצועיים של מיקוד משכנתאות מתמחה בייעוץ לכלכלת המשפחה, ויוכל לסייע לכם לעשות סדר בתקציב המשפחתי – אחת ולתמיד. התקשרו אלינו, ובואו נארגן מחדש את כלכלת המשפחה לטובת חיים מרווחים יותר.

ניהול נכון של ההכנסות וההוצאות שלכם יכול לעשות שינוי גדול:
כלכלת משפחה | כל כך הרבה ידע, כל כך מעט זמן

כל כך הרבה ידע, כל כך מעט זמן

כמה אתם משלמים עבור סל הביטוחים של המשפחה? כמה עולה לכם החיסכון לפנסיה? מה גובה התשלומים עבור הלוואות ומשכנתא שאתם משלמים בכל חודש, ועד כמה זה "נוגס" בתקציב החודשי שלכם?

חשוב לדעת, שאפשר להגיע לחיסכון של אלפי שקלים בחודש, רק על ידי מיטוב ההוצאות שכבר יש לכם. אם אתם גוררים הוצאות שלא בדקתם את האטרקטיביות שלהם לאחרונה, עבור חבילות תקשורת, ביטוחים וחסכונות – כדאי שאיש מקצוע יעבור על כל אלה וימטב אותם, תתפלאו לגלות עד כמה ההכנסה הפנויה שלכם תגדל

רגע לפני החלטות כלכליות משמעותיות – התקשרו למיקוד משכנתאות ועשו את ההחלטה הנכונה: 050-7407400, או הקליקו והשאירו פרטיכם, ונחזור אליכם!

החלטות כלכליות משמעותיות?

ייעוץ מקצועי בתחום כלכלת המשפחה הוא תמיד חשוב. המשפחה, כמו עסק קטן, היא תא שיש לו הכנסות והוצאות קבועות. האוברדראפט שלנו הוא לא רק ההפרש בין ההכנסות וההוצאות, לצערנו לטובת ההוצאות – הוא גם מקור מרכזי בחיים המודרניים לסטרס, הפרעות שינה, מריבות משפחתיות וחלומות שנגנזים. אבל עוד מעבר לתועלות העצומות שבליווי בתחום כלכלת המשפחה ביום יום, יש חשיבות משמעותית לליווי מקצועי לקראת קבלת החלטות כלכליות כמו רכישת בית, נטילת הלוואה לכל מטרה או נטילת הלוואת משכנתא, וכדומה. לפני שאתם מוציאים סכומים גדולים, במיוחד כשאתם יודעים שההוצאה תלווה אתכם במשך חודשים רבים – קחו ייעוץ מקצועי, וודאו שאתם מקבלים החלטה שהיא יעילה מבחינה פיננסית.

החלטות כלכליות משמעותיות?
ייעוץ בכלכלת המשפחה מהמומחים של מיקוד משכנתאות

ייעוץ בכלכלת המשפחה מהמומחים של מיקוד משכנתאות

יועצים לכלכלת המשפחה מתחילים את התהליך באיסוף כל הנתונים בנוגע למצב הכלכלי של המשפחה שלכם: מה ההכנסות שלכם? מה ההוצאות הקבועות והמשתנות? אילו הלוואות יש ברשותכם, ואיזה שיעור מההכנסה מיועד להחזר הלוואות? איך אתם ערוכים לעתיד עם חסכונות לטווח קצר, בינוני ולקראת הפנסיה? וכדומה. היועצים המומחים של מיקוד משכנתאות ערוכים לאסוף את כל הנתונים ולהציע לכם מסלול מהיר להתייעלות כלכלית על בסיס הנתונים ושיתופי פעולה עם כל הארגונים הפיננסיים הגדולים בשוק. נוכל לעזור לכם למחזר הלוואות ולאחדן לכדי תשלום חודשי אחד נמוך בהרבה, לקבל החלטות נכונות יותר כלכלית בעתיד, ולאפשר לעצמכם רווחה כלכלית רבה יותר. והעלות? על בסיס הצלחות בלבד!

התקשרו למומחים שלנו לכלכלת המשפחה, 050-7407400, או הקליקו והשאירו פרטיכם, והתחילו בתהליך של התייעלות פיננסית!

צור קשר בפוטר כלכלת משפחה
bottom of page